Nowości od IVT dostępne w Zintegrowanej Sieci Hurtowni Dachowych – 4D 23 stycznia 2023

Nowoczesny park maszynowy, innowacyjne technologie oraz ponad 25-letnie doświadczenie czynią z IVT jedną z czołowych firm oferującą produkty dla branży dekarskiej. Produkty z jej logo zapewniają m.in. wentylację dachu, zabezpieczają poddasze przed wilgocią czy służą do mocowania dachówek. W bogatym portfolio marki pojawiły się właśnie nowości, które z pewnością ucieszą wszystkich inwestorów.

Zwiększać i ulepszać

Jedną z wiodących kategorii produktowych IVT jest system kominków wentylacyjnych do dachówek, blachodachówek, blach dachowych i gontów o nazwie TRIVENTA. Ich główne zadanie, jak sama nazwa wskazuje, to wentylacja pomieszczeń i odpowietrzanie instalacji sanitarnych. Kominy polskiej marki wytwarzane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego (ABS), które pokrywa się następnie farbami odpornymi na promieniowanie UV. Dzięki temu cechują się wysoką wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz odbarwienia. Specjalna konstrukcja kominów zapewnia prostopadłe (pionowe) ustawienie do połaci dachu. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia uszczelnienie i zmniejsza straty ciepła, ale też wpływa na łatwość montażu oraz ogólną estetykę. Tegoroczną nowością w portfolio IVT są elementy systemu TRIVENTA PLUS o średnicy 150 mm, które uzupełniają dotychczasową ofertę tych o średnicy 125 mm. Kominki wentylacyjne dostępne są w szerokiej ofercie kolorystycznej  maksymalnie zbliżonej do barw dachówek i blachodachówek lub pokryć z blachy, co ułatwia inwestorom dopasowanie ich do połaci dachu i zachowanie spójności estetycznej całego budynku.

 

Niezastąpione akcesoria

IVT specjalizuje się w kreowaniu, projektowaniu i wytwarzaniu nowoczesnych produktów, które stanowią nieodzowną część każdego dachu. Marka jako jedna z nielicznych może pochwalić się kompleksową ofertą. Na liście wprowadzonych w tym roku nowości pojawiły się także m.in. taśmy kalenicowe OPTI-ROLL, które stosuje się jako element wentylacyjno-uszczelniający, chroniący połać dachu przed wilgocią i kurzem. Tym, co wyróżnia taśmy OPTI-ROLL od IVT jest ich duża powierzchnia wentylacyjna oraz łatwość montażu, która wynika z bardzo plastycznego materiału i optymalnego plisowania boków taśmy. Produkt dostępny jest w rolce o długości 5000 mm.

Wśród nowości nie zabrakło także spinek do dachówek płaskich, których IVT jest producentem. Te niewielkich rozmiarów produkty to odpowiednio uformowane elementy z okrągłego drutu stalowego, pokrytego powłoką antykorozyjną, które zabezpieczają dachówkę przed wysuwaniem się.

Te i inne produkty wysokiej jakości, w tym m.in. membrany dachowe, zabezpieczenia przeciwśniegowe oraz systemy odwodnień dachów płaskich od producenta IVT, można zakupić za pośrednictwem sprawdzonych hurtowni dachowych, jak te wchodzące w skład 4D Grupa.

—————————————————————————————————————————

O 4D Grupa:

4D Grupa to zintegrowana sieć hurtowni dachowych, zrzeszająca duże hurtownie i współpracujących z nimi największych producentów. Oparta jest na 4 fundamentach: DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy, DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów dachowych, ale oferuje również inne materiały budowlane, DESIGN stoi za nowoczesnością w działaniach marketingowych, DIALOG jest podstawą kultury organizacyjnej w firmie.

Więcej informacji znajdziesz na https://4dgrupa.pl/