Dziękujemy za Waszą obecność – BUDMA 2024 dobiegła końca!

Właśnie zakończyła się 32. edycja Targów BUDMA. Przez cztery dni, w dziewięciu pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich na zwiedzających czekały prezentacje nowości z branży budowlanej, innowacje sprzętowe oraz premiery rynkowe, liczne konferencje i prelekcje, jak również produkty, które będą wyznaczać trendy w kolejnych latach.

Czwarty, a zarazem ostatni dzień Targów BUDMA 2024 – wydarzenia znanego i cenionego przez producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych oraz przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów – upłynął pod znakiem finalnych rozmów biznesowych, nawiązywania nowych współprac i finalizowania umów z kontrahentami. Był to również dzień, kiedy po naprawdę długich zmaganiach budowlanych, odbyła się oficjalna Gala laureatów 52. edycji Turnieju “Złota Kielnia”. Piątek był jednak przede wszystkim dniem, kiedy można było przystąpić do planowania swojej obecności już podczas kolejnej odsłony Targów BUDMA w 2025 roku.

Ekspozycja dopełniona przez kilkadziesiąt branżowych konferencji, debat i prezentacji oraz dynamicznych i pełnych emocji pokazów, testów i mistrzostw, to skondensowany obraz tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, Targów Maszyn Budowlanych INTERMASZ, a także specjalnie przygotowanej Strefy Ognia w ramach Targów KOMINKI.

Dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 30.01-02.02.2024. To były niezwykle intensywne cztery dni, wypełnione licznymi atrakcjami i merytorycznymi wydarzeniami. Tym samym, BUDMA już po raz 32. udowodniła, że branża budowlana – pomimo nie zawsze sprzyjającej koniunktury – nadal rozwija się w zawrotnym tempie, poświęcając przy tym coraz więcej uwagi kwestiom zrównoważonego rozwoju.

Liczymy na waszą obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP!

Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w 2025 roku w Poznaniu! Do zobaczenia!