Priorytetowa współpraca

Krakowska firma Galeco, producent systemów rynnowych, od początku swojego istnienia stawia na ścisłą współpracę na linii producent – architekt – wykonawca. Najnowszymi okazjami do jej zacieśniania były dwa spotkania, w których wzięli udział przedstawiciele firmy.

W stołecznym SARP-ie 

W czerwcu przy ulicy Foksal w Warszawie odbył się zjazd zarządu głównego Stowarzyszenia Architektów Polskich. Przedstawiciele firmy wzięli udział w pozjazdowym przyjęciu o charakterze wystawienniczym. Stoisko, prezentujące systemy rynnowe marki Galeco oraz te dostępne w ramach nowej ekonomicznej marki Q Stalyo, budziło duże zainteresowanie. Architekci zadawali szczegółowe pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań i dzielili się interesującymi opiniami o stosowaniu systemów Galeco. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, przeanalizowania najnowszych trendów architektonicznych, a także rozwiązań, które mogą ułatwić projektantom wcielanie ich wizji w życie.   

Na pikniku dekarzy

Drugim wydarzeniem, na którym ostatnio gościli przedstawiciele Galeco, był Lubelski Piknik Dekarski organizowany przez miejscowy oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i Lubelski Ośrodek Kształcenia Dekarzy. Impreza miała charakter swobodnego spotkania w rodzinnej atmosferze, na które przybyli wykonawcy i producenci. W czasie pikniku można było wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Firma Galeco ofiarowała na licytacje piłkę z autografem Wilfredo Leóna i inne gadżety. Zebrane pieniądze wspomogły Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie. Nagrodę za pomoc od dzieci, czyli rysunek, przekazała przedstawicielom firmy aktorka Katarzyna Bujakiewicz. Wykonawcy z Lublina i okolic chętnie podchodzili do stoiska, pytali i wymieniali opinie o systemach rynnowych krakowskiego producenta.

– Bezpośredni kontakt z użytkownikami to dla nas priorytet – mówi Magdalena Buryło, koordynator ds. marketingu firmy Galeco. – Wykonawcy i architekci są jednak użytkownikami wyjątkowymi. Posiadają bowiem wiedzę merytoryczną i praktyczną dotyczącą budownictwa, w tym systemów rynnowych. Ich opinie są dla nas niezwykle wartościowe, kierujemy się nimi, udoskonalając i rozwijając ofertę firmy. Stanowią też dla nas najlepszą motywację do pracy i działania.

Dodaj komentarz