Największe w kraju spotkanie branży pokryć dachowych już w weekend 14-15 stycznia w Targach Kielce!

Druga edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zapowiada się naprawdę imponująco. Na zwiedzających czekać będą eksperci, pokazy rzemiosła i nowoczesny sprzęt światowych marek. Kobiety oraz dzieci i młodzież wejdą za darmo.

Fun strefa Blachy Pruszyński

Ponad 500 m2 strefy relaksu i zabaw, dla uczestników oraz rodzin biorących udział w targach Dach Forum, przygotowała firma Blachy Pruszyński – Sponsor Złoty wydarzenia. Na najmłodszych czekać będzie strefa malucha z animatorami i malowaniem buziek. Nieco starsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, zabawach i skorzystać z przygotowanych dmuchańców. Dla tych, którzy zechcą przenieść się do świata wirtualnego przygotowano Game Zone, w której dostępne będą symulatory, komputery Atari, Arcade oraz gogle VR. Dach Forum to wydarzenie skierowane głównie do Panów, ale swoje miejsce znajdą także Panie, które pojawią się w Targach Kielce ze swoimi mężami i partnerami. Dla nich przygotowano Salon Piękności, a w nim pokazy pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków Mary Kay, konsultacje kosmetyczne i darmowe makijaże. Wejście na targi dla dzieci i młodzieży na podstawie legitymacji oraz kobiet jest BEZPŁATNE!

 

Światowe marki na wyciągnięcie ręki

Dach Forum to wydarzenie skierowane do fachowców, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, poznasz ofertę m.in. takich firm, jak: Blachotrapez, CB COROTOP, Blachy Pruszyński, ITW (USA), Jouanel (Francja), SVARCOVE (Czechy), PREFA (Austria), KrisMar, Dietrich i wielu innych marek. Jeśli poszukujesz nowoczesnych technologii i markowych narzędzi od najlepszych producentów na świecie, koniecznie zarezerwuj czas i odwiedź Targi Kielce. Podczas Dach Forum będziesz mógł przetestować narzędzia w optymalnych warunkach pod okiem fachowców.

Finał konkursu DACH MASTERS

Jeśli interesuje Cię rywalizacja na najwyższym poziomie i chcesz zobaczyć dekarzy, blacharzy i cieśli w akcji, koniecznie przyjedź na Dach Forum i z bliska przyglądaj się pasjonującej batalii. Trzy kategorie konkursowe, a w każdej pięciu zawodników toczyć będzie zacięty bój o nagrody ufundowane przez firmy Blachotrapez Sponsora Strategicznego oraz CB Corotop Sponsora Srebrnego targów Dach Forum i konkursu Dach Masters o łącznej wartości 100 tysięcy złotych.

Pokazy rzemiosła i interesujące prelekcje

Targi Dach Forum to bardzo branżowe wydarzenie, dlatego jego ważną częścią są liczne pokazy sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej oraz fachowe prelekcje uznanych w branży autorytetów. Na scenie głównej przez dwa dni poruszane będą tematy dotyczące technik pracy, najczęstszych błędów popełnianych na dachach oraz fachowych pojęć. Wśród prelegentów pojawią się m.in.: mgr inż. Krzysztof Patoka, inż. Dariusz Nowicki, Igor Pilutkiewicz, Adam Heryk, czy mgr inż. Przemysław Grzesiek. Nie zabraknie również praktycznych pokazów w wykonaniu przedstawicieli Akademii Ciesielstwa, metalManiaka, czy AntyFarmers.

Dach Forum – cała branża pod jednym dachem! Dołącz do nas!

Jeśli twoja praca związana jest z dachami, chcesz spotkać się z kolegami po fachu, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem lub pokazać swojej rodzinie na czym polega Twój zawód – koniecznie zabierz żonę lub partnerkę wraz z dzieci i razem przyjedźcie na największe spotkanie branży pokryć dachowych w Polsce. Bilety oraz pełny program wydarzenia znajdziesz na stronie targikielce.pl/dachforum.

Do zobaczenia w Targach Kielce już 14-15 stycznia 2023 roku na Dach Forum!

Dodaj komentarz