Moc z designu – nowoczesne dachy solarne MyRoof w ofercie 4D Grupa

Przez setki lat dach pełnił głównie funkcję ochronną, w warstwie wizualnej odpowiadał zaś na aktualnie panujące trendy architektoniczne. W obecnych czasach potrzebne są innowacyjne rozwiązania, uwzględniające poszanowanie środowiska naturalnego oraz aspekt ekonomiczny. Odpowiedź na te potrzeby stanowią integrujące funkcję fotowoltaiczną z funkcją pokrycia właściwego dachy solarne MyRoof. To kolejna nowość, która uzupełniła szeroki asortyment do budowy dachu sieci hurtowni 4D Grupa.

Dach, który chroni budynek przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych: śniegiem, deszczem, wiatrem, promieniowaniem słonecznym, to absolutna podstawa. Gwarantujące bezpieczeństwo pokrycie dachowe musi być jednak uzupełnione o dodatkowe atuty.

Nowatorski dach solarny MyRoof to rozwiązanie na obecne czasy, zapewniające niezależność energetyczną dla właściciela budynku, na którym dach MyRoof jest zainstalowany. Dodatkowo, innowacyjne rozwiązanie jest całkowicie bezobsługowe. Produkcja prądu odbywa się bez ingerencji człowieka. Tym, na co także warto zwrócić uwagę, jest aspekt rentowności. Niższe rachunki za prąd oraz możliwość planowania i kontrolowania budżetu domowego, są zwłaszcza dzisiaj – nie do przecenienia.

Dachy fotowoltaiczne MyRoof to piękno samo w sobie. Wszystkich estetów na pewno przekona ponadczasowy design efektownej tafli, pozbawionej aluminiowych ramek i widocznych ścieżek. Wysokiej klasy wzornictwo w połączeniu z nowoczesną technologią robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających właścicielach budynków.

———————————————————————————————————————

O 4D Grupa:

4D Grupa to zintegrowana sieć hurtowni dachowych, zrzeszająca duże hurtownie i współpracujących z nimi największych producentów. Oparta jest na 4 fundamentach: DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy, DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów dachowych, ale oferuje również inne materiały budowlane, DESIGN stoi za nowoczesnością w działaniach marketingowych, DIALOG jest podstawą kultury organizacyjnej w firmie.

Więcej informacji znajdziesz na https://4dgrupa.pl/

Dodaj komentarz