Historia sukcesu według Galeco

Podczas tegorocznego Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości swoją obecność wyraźnie zaznaczyła firma Galeco. Krakowski producent systemów rynnowych został uhonorowany Polską Nagrodą Innowacyjności 2022, a jej prezes Szczepan Buryło wziął udział w panelu Polish Success Story.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie biznesowo-gospodarcze w Polsce odbywające się od 2013 roku. Biorą w nim udział osoby decyzyjne ze świata nauki, biznesu, samorządu, parlamentarzyści oraz reprezentanci administracji rządowej. Kongres stanowi platformę wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczenia polskich przedsiębiorców, naukowców oraz polityków. W jego ramach odbywa się 30 paneli dyskusyjnych.

Prezes Galeco, Szczepan Buryło, wziął udział w panelu Polish Success Story, gdzie mówił m.in. o przepisie na sukces polskich przedsiębiorstw, o tym jak konkurować z najlepszymi w branży, o kierunkach rozwoju i barierach hamujących potencjał polskich przedsiębiorców oraz o tym czy źródło kapitału jest jedynym wyznacznikiem wartości produktu, czyli kiedy mówić o „polskim produkcie”.

– Aby odnieść sukces na bardzo konkurencyjnym rynku budowlanym trzeba mieć przede wszystkim specyficzny pomysł – mówił prezes Buryło. – Od początku założyłem, że będziemy się maksymalnie odróżniać od konkurencji podążając własnymi ścieżkami. Uważam, że lepiej niż podążać za trendami jest je kreować. Nie jest to łatwe, ale nam w Galeco udało się stworzyć kilka nieznanych wcześniej rozwiązań. Gdyby nie one bylibyśmy dziś w zupełnie innym miejscu.

Podczas kongresu firma Galeco została też uhonorowana Polską Nagrodą Innowacyjności 2022.

– Inwestowanie w rozwój i wyznaczanie trendów branży to filozofia marki, dzięki której jesteśmy dziś niekwestionowanym liderem w branży systemów rynnowych – mówi Magdalena Buryło, Koordynator ds. Marketingu w Galeco. – Dlatego bardzo cieszy nas nagroda w tak ważnej kategorii.