Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych. Dach Forum 2024 w Targach Kielce!

Przed Wami trzecia edycja prawdziwego święta dekarzy, blacharzy i cieśli w Targach Kielce. 12 i 13 stycznia 2024 roku, do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Trzecia edycja największego w Polsce Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM tym razem odbędzie się w piątek i sobotę. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału! Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.

Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli gospodarzem rzemiosła targów Dach Forum

Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha. Spotkacie w niej m.in. Macieja Parcelewskiego – MetalManiaka, Roberta Szutę – Antyfarmersa, czy Macieja Bieniasa – Macieja Dekarza. Cech jest terenową strukturą Związku Rzemiosła Polskiego i dobrowolnym członkiem Izby Rzemieślniczej w Kielcach, prowadzącym działalność na terenie całej Polski.

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

Styczniowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum zgromadził ponad 80 wystawców i przyciągnął ponad 5 tysięcy zwiedzających, poszukujących profesjonalnych narzędzi, wiedzy i rozrywki. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju. To właśnie podczas Dach Forum firmy prezentują swoje nowości, najnowsze rozwiązania technologiczne i pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Do Kielc przyjeżdżają największe światowe marki, by zaprezentować możliwości oferowanych sprzętów, a nawet pozwolić je przetestować pod okiem swoich specjalistów. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa, a Sponsorem Strategicznym firma Blachotrapez. W ostatniej edycji obok niej można było zobaczyć m.in. takie marki jak: Blachy Pruszyński, CB Corotop, Budmat, Ruukki, Roben, ITW, Jouanel, Svarcove, Prefa, czy Dietrich.

Konkurs dla dekarzy, blacharzy i cieśli DACH MASTERS z dużą pulą nagród!

Druga edycja konkursu DACH MASTERS przyciągnęła wielu specjalistów, a finałowa piętnastka rywalizowała o nagrody warte blisko 100 tys. złotych, ufundowane przez Sponsora Strategicznego – firmę Blachotrapez i Sponsora Srebrnego – CB COROTOP. W kolejnej edycji możecie spodziewać się nie mniejszych emocji oraz nowości, które zaskoczą Was i  dodadzą rywalizacji dodatkowej pikanterii. Odwiedzając Dach Forum możecie brać udział w wielu innych konkursach z nagrodami, których nie brakuje na stoiskach naszych wystawców. – Poziom tegorocznej rywalizacji był wyrównany, każdy z uczestników powinien być z siebie dumny, a o końcowym triumfie decydowały detale – tak o ostatniej edycji Dach Masters mówił przewodniczący Komisji Konkursowej Michał Sadko, zachęcając fachowców do śledzenia strony internetowej www.dachforum.pl oraz mediów społecznościowych, w których informować będziemy o najbliższej edycji konkursu.

Warsztaty dekarskie, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu, podobnie jak to miało miejsce podczas minionych edycji wydarzenia, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum podzielą się największe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnych technologiach, technikach pracy oraz prawem budowlanym. Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl.