Firma Regamet laureatem „Diamentów Forbesa 2023”

Podkarpacka firma Regamet to uznany producent pokryć dachowych z blachy z ponad 30-letnim doświadczeniem rynkowym. Firma nieustannie się rozwija, docierając do szerokiego grona klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji dzięki rozbudowanej sieci punktów sprzedaży detalicznej, hurtowej i zagranicznej. W ostatnich miesiącach Regamet po raz kolejny zdobył wyróżnienie w prestiżowych konkursach, a firma znalazła się w gronie laureatów plebiscytu „Diamenty Forbesa 2023”.

Organizowane w tym roku po raz piętnasty „Diamenty Forbesa” są rankingiem najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Aby znaleźć się wśród laureatów, firma musi udokumentować przeciętny wzrost wartości na poziomie minimum 15 proc. w ciągu ostatnich trzech lat obrachunkowych. Gala rozdania dyplomów, w której wzięli udział przedstawiciele firmy, odbyła się w piątek 16 czerwca w Rzeszowie.

Dobra Marka i Rzetelna Firma

Na początku maja Regamet został również uhonorowany certyfikatem „Dobra Marka 2023” w kategorii pokryć dachowych. To konkurs z ponad 14-letnią tradycją, w którym nagradzane są przedsiębiorstwa w sposób szczególny wyróżniające się na rynku. O przyznawaniu tego wyróżnienia decydują kryteria takie jak jakość, zaufanie i renoma. Również w maju, w ramach programu Rzetelna Firma, przedsiębiorstwo zostało uhonorowane „Certyfikatem Rzetelności Płatniczej”. Przyznawany jest on firmom wykazującym się szczególną uczciwością, rzetelnością oraz wiarygodnością w biznesie.

 

– Wszystkie wyróżnienia przyznawane naszej firmie są potwierdzeniem, że droga obrana przez nas na początku działalności i wartości, którymi się kierujemy, są zauważane i doceniane przez klientów i zewnętrzne instytucje – mówi Wacław Tryba, prezes Regamet. – Jest to dla nas szczególnie ważne w kontekście rozwoju, który planujemy. W najbliższych latach czeka nas inwestycja związana z powstaniem nowoczesnego zakładu produkcyjnego, co pozwoli zwiększyć wydajność oraz usprawnić procesy produkcyjne, które przełożą się na jeszcze wyższą jakość oferowanych wyrobów. Nasz rozwój jest związany zarówno z większą sprzedażą, otwieraniem się na rynki zagraniczne m.in. Słowacji czy Czech, jak i z chęcią dalszego zdobywania rynku polskiego poprzez sprzedaż hurtową.

Wyróżniane przedsiębiorstwo

Od momentu powstania w 1991 roku firma kieruje się wartościami, takimi jak kompleksowość obsługi, podążanie za zmieniającymi się trendami i indywidualne podejście do każdego klienta. Regamet to obecnie jeden z najprężniej działających producentów pokryć dachowych ze stali w południowo-wschodniej Polsce. Spółka posiada ponad 20 firmowych punktów sprzedaży w Polsce oraz nieustannie powiększającą się sieć sprzedaży hurtowej i zagranicznej. Jakość produktów oferowanych przez firmę doceniają zarówno klienci, jak i dekarze.

Regamet jest również zdobywcą prestiżowych nagród takich jak: „Gazela Biznesu”, „Firma Godna Zaufania” czy „Lider Budowlany Podkarpacia”.