Dziękujemy, że byliście z nami – BUDMA 2023!

Właśnie zakończyła się 31. edycja targów BUDMA – znanych i cenionych przez producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych oraz przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów. Przez cztery dni w ośmiu pawilonach wystawienniczych i konferencyjnych Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentowane były nowości z branży budowlanej innowacje sprzętowe oraz premiery rynkowe, jak również produkty, które wyznaczać będą trendy na kolejne lata!

Czwarty, ostatni dzień targów BUDMA 2023 – 3 lutego, upłynął pod znakiem spokojnych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz planowania obecności na kolejnej odsłonie targów BUDMA już za rok.

Styczniowo-lutowe targi BUDMA to idealny czas na zapoznanie się z premierami rynkowymi, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów.

Dlatego dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 31.01 – 03.02.2023. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i konferencjami. Spotkania online nigdy nie zastąpią rozmów twarzą w twarz, a minione wydarzenie doskonale pokazało, że sektor budowlany stawia na bezpośrednie relacje z klientami.

Liczymy na waszą obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP.

Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury – 30.01 – 02.02.2024 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!