Braas oraz Icopal z nagrodami Złota Budowlana Marka Roku 2024

Marki Braas oraz Icopal otrzymały tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku, zdobywając pierwsze miejsca w rankingu Budowlana Marka Roku 2024 w kategoriach „Pokrycia dachowe ciężkie” oraz ,,Pokrycia dachowe bitumiczne”. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są producentom materiałów budowlanych, cieszących się największym uznaniem wśród wykonawców. 5 czerwca 2024 r. odbyła się uroczysta gala XX już edycji rankingu.

fot. AKPA

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu w Polsce. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki. Co istotne, uczestnicy badania samodzielnie i spontanicznie wskazują marki materiałów budowlanych i generalnych wykonawców cieszące się największym zaufaniem fachowców. Dzięki temu, otrzymane wyniki są odzwierciedleniem rzeczywistego wizerunku firm oraz miernikiem ich prawdziwej popularności na rynku.

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

To już kolejny raz, gdy Braas i Icopal, marki z portfolio BMI Polska, wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji zdobyły tytuły Złotej Budowlanej Marki Roku. Jestem niezmiernie dumny, że rozwiązania Braas i Icopal zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.Te wyjątkowe wyróżnienia to nie tylko potwierdzenie świetnych parametrów naszych produktów. Nagrody te są rezultatem wielu lat doświadczenia na rynku budowlanym i zaangażowania ekspertów BMI, którzy każdego dnia przyczyniają się do powstawania trwałych i funkcjonalnych rozwiązań dachowych. Chętnie dzielimy się wiedzą z dekarzami i specjalistami z branży w ramach szkoleń organizowanych w BMI Academy, ta współpraca i wymiana doświadczeń daje doskonałe efekty – powiedział Konrad Machula, Dyrektor Zarządzający Europy Wschodniej Grupy BMI, Prezes BMI Polska.

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

W portfolio Grupy BMI mamy światowej sławy marki, w tym Braas i Icopal, co czyni nas jedyną na rynku firmą, która oferuje zarówno rozwiązania dla dachów płaskich, jak i skośnych. Jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów, oferując klientom rozwiązania i systemy, które zapewniają komfort użytkowania oraz spokój na lata. Jestem dumny z tego, że tworzymy zespół najlepszych ekspertów i specjalistów w branży hydroizolacji – stwierdził Thomas Casparie, Chief Executive Officer Grupy BMI.

Braas istnieje już od ponad 70 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku pokryć dachowych. Rozwiązania Braas dla dachów skośnych: dachówki betonowe i ceramiczne oraz akcesoria dachowe od lat doceniane są przez inwestorów i wykonawców, ciesząc się niesłabnącą popularnością na rynku. Eksperci BMI oferują wsparcie techniczne dla wykonawców i inwestorów na każdym etapie współpracy, oraz regularnie dzielą się wiedzą podczas szkoleń w BMI Academy, prowadząc znany i ceniony w branży program Certyfikowany Dekarz Braas.

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Icopal to jedna z wiodących marek w branży dachów płaskich i systemów hydroizolacyjnych. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły marce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych producentów materiałów bitumicznych. Oferta Icopal to wysokiej jakości pokrycia dachowe bitumiczne, membrany syntetyczne oraz systemy hydroizolacji, dostarczane wraz z wyposażeniem i akcesoriami. Eksperci BMIl wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem w  budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.

Zarówno Icopal jak i Braas to marki z portfolio międzynarodowego koncernu BMI Group   wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i hydroizolacji, który jest częścią globalnej firmy przemysłowej Standard Industries.

***

BMI Polska to wiodący producent kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji. W Polsce, firma łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: Braas (dachy skośne) i Icopal (dachy płaskie). BMI Polska należy do międzynarodowej Grupy BMI, która aktywnie działa w Europie, Azji i Afryce. W Polsce, BMI ma swoje biura i zakłady m.in. w Zduńskiej Woli i Opolu. BMI Polska dostarcza innowacyjne systemy hydroizolacji oraz wiele rodzajów pokryć dachowych, m.in.: ceramiczne, betonowe, bitumiczne, syntetyczne wraz z wyposażeniem ppoż. i akcesoriami, by zapewnić ochronę i spokój ducha właścicielom domów, jak również architektom, wykonawcom, dekarzom. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w  budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.