Bezpłatne Kalkulatory izolacji termicznej wykonywanej przy użyciu wełny do wdmuchiwania URSA Pure Floc

Proste i szybkie narzędzie dla Wykonawców, Inwestorów i Projektantów dostępne na bialaizoacja.pl

Dostępne na bialaizolacja.pl trzy kalkulatory są zupełnie bezpłatne ! Dwa z nich są dostępne od razu dla każdego, a dostęp do trzeciego, w wersji PLUS oz poszerzonej funkcjonalności , wymaga jedynie wypełnienia i wysłania krótkiego formularza.

Teraz sam i on-line szybko i prosto sprawdzisz i skonfiguruje najlepsza dla Ciebie izolację z wełny do wdmuchiwania URSA Pure Floc

Kalkulatory Izolacji URSA Pure Floc na bialaizolacja.pl

Efektywność energetyczna budynków (iż energożernosc) i tym sama związane z nią koszty ogrzewania, a także towarzyszące ogrzewaniu domu emisję do środowiska naturalnego odgrywają pierwszoplanowe znaczenie przy projektowaniu, wykonywaniu i eksploatacji.

Szybkie bezpłatne narzędzia do projektowania i sprawdzania skuteczności izolacji stają się niezbędne i odpowiadają na rosnące wymagania a przede wszystkim oczekiwania.

Pierwszy z kalkulatorów dostępny on-line dla wszystkich umożliwia precyzyjne obliczenia minimalnej grubości izolacji termicznej URSA Pure Floc, w oparciu o oczekiwane końcowe parametry termiczne konkretnej przegrody budowlanej.

Wystarczy wybrać rodzaj przegrody budowanej np. poddasze nieużytkowe oraz oczekiwana wartość oporu termicznego (R) i gotowe. Obliczona grubość izolacji jest od razu konfrontowana z minimalnym wymaganiami zakresie izolacyjności cieplnej przegrody (współczynnik U) zgodnie z obowiązującym prawem.

Kalkulator pozwala na precyzyjne zaprojektowanie izolacji termicznej tak aby spełniał on wymagania prawe lub j przewyższą je zgodnie z oczekiwania Inwestora.

2. Kalkulator oporu cieplnego

Drugi kalkulatora na stornie bialaizolacja.pl to kalkulator do obliczania i sprawdzania oporu cieplnego (R) wywoływanego przez warstwę izolacji termicznej wykonane z użyciem URSA Pure Floc. Pozwala on użytkownikom obliczyć opór cieplny (R) materiału izolacyjnego w konkretnej aplikacji np. poddaszu nieużytkowym. Wystarczy wybrać rodzaj przegrody oraz zakładaną grubość izolacji z wełny do wdmuchiwania URSA Pure Floc, aby otrzymać precyzyjny wynik. Ten kalkulator jest szczególnie przydatny dla projektantów, którzy potrzebują szybkiego i dokładnego sposobu oceny efektywności izolacji w różnych warunkach budowlanych.

Drugi kalkulator dostępny na naszej stronie umożliwia obliczenie oporu cieplnego (R) materiału izolacyjnego. Użytkownicy mogą wybrać rodzaj przegrody i zakładaną grubości izolacji z wełny do wdmuchiwania URSA Pure Floc, aby uzyskać dokładny wynik. Kalkulator ten jest idealny dla projektantów, którzy potrzebują szybkiego i precyzyjnego narzędzia do oceny efektywności izolacji w różnych warunkach budowlanych oraz sprawdzenie spełniane warunku minimalnej izolacyjności cieplnej przegrody Umax.

3. Kalkulator PLUS – dostępny po wypełnieniu formularza

Kalkulator w wersji PLUS, oferuje poszerzone możliwości i jest dostępny po wypełnieniu i przesłaniu prostego formularza na stronie bialaizolacja.pl. Użytkownik natychmiastowo uzyskuje dostęp do tego zaawansowanego narzędzia. Kalkulator PLUS pozwala na dokładne obliczenie zapotrzebowania na materiał izolacyjny URSA Pure Floc oraz jego kosztów w określonej aplikacji, na przykład przy dachu skośnym lub nieużytkowym poddaszu.

Jak skorzystać z kalkulatorów?

Kalkulatorów na stronie bialaizolacja.pl są proste i intuicyjne, korzystanie z nich nie jest skomplikowane a przy tam jest bardzo szybkie.

Wystarczy:

1.  Odwiedź dedykowana stronę bialaizolacja.pl i przejdź do sekcji z kalkulatorami.

2. Wybierz kalkulator odpowiedni dla Ciebie oblicz: grubość izolacji, opór cieplny lub wybierz zaawansowany kalkulator PLUS.

3. Wprowadzić dane takie jak typ przegrody, grubość, opor cieplny, powierzchnia, cena materiału.

4. Kalkulatory przelica wprowadzone dane i przedstawia wynik w prosty i przejrzysty sposób

5. Wyniki obliczeń będą dodatkowo opatrzenie komentarzem uwzględniającymi informacje o spełnieniu minimalnej izolacyjności termicznej lub nie zgodnie z obowiązującym prawem

6. Wyniki obliczeń opatrzone komentarzami i uwagami właściwymi dla konkretnej realizacji można wygenerować w postaci pliku pdf mogą one służyć jak część dokumentacji lub oferty

Dostęp do wersji PLUS kalkulatora wymaga wypełnienia i wysłania krótkiego formularza.

Zwrotnie zostanie wysłany link odblokowujący dostęp do wersji zaawanasowane (PLUS) kalkulator.

Dlaczego warto skorzystać z Kalkulatorów URSA?

  • Precyzja bez kompromisów: Te narzędzia są stworzone w celu zapewnienia najbardziej dokładnych wyników, co stanowi kluczową kwestię dla efektywności energetycznej budynków.
  • Prostota obsługi: Intuicyjny interfejs gwarantuje szybkie i bezproblemowe przeprowadzanie obliczeń.
  • Łatwa dostępność: Dwa spośród trzech kalkulatorów są dostępne od razu, bez konieczności ponoszenia opłat, a trzeci, kalkulator PLUS, staje się dostępny po wypełnieniu formularza, co zapewnia maksymalną wygodę użytkowania.
  •  Użyteczność: możliwość eksportu specyficznych obliczeń do pliku pdf

Podsumowanie

Kalkulatory izolacji dostępne na stronie bialaizolacja.pl stanowią niezbędne narzędzia dla każdego wykonawcy, projektanta i inwestora. Ich wykorzystanie umożliwia precyzyjne obliczenie wymaganych parametrów izolacyjnych, co pozwala na doskonałe zaplanowanie prac budowlanych i osiągnięcie oczekiwanie efektywności energetycznej budynków. Zachęcamy do korzystania z tych bezpłatnych narzędzi już dziś, aby przekonać się, jak łatwe mogą być obliczenia izolacyjne z wykorzystaniem wełny do wdmuchiwania URSA Pure Floc!